ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Нови членови :о) Претставете се

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Miss World
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 23
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Сре 16 Јун 2010, 02:57

Би го посетувал стварно е интересен, но нема што да правам сам.... :S
Ајде да направиме добра реклама преку некој сајт.... немаш некој пријател што има сопствен сајт??? Види стапи во контакт со кајгана, романтични, ангели, сериимк има пуно форуми и сајтови,,,, но не е и така лесна соработката :))))
интересен е и добри теми има форумов :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 13 Јун 2010, 13:12

lol Не верував дека ќе го посетиш форумов пак ;-))
Незнам дали вреди да си го губиш времето тука.. некогаш премногу го сакав овој форум но сватив дека е безнадежен :S

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Miss World
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 23
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Вто 08 Јун 2010, 14:51

Благодарам cestito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 06 Јун 2010, 01:52

Miss World напиша:
Здраво јас сум Miss World (Дали морам да го откријам моето вистинско име? )
За форумов дознав сосема случањо, барав пораки за добро утро и така го најдов... Ми се допадна па решив да се активирам, иако не сум многу по форумит е, овој ќе ми биде втор на кој што ќе бидам активен член!!!
Јас имам 15години и сум од Прилеп...!!!
Поздравче и се надевам дека ќе се дружиме!!! drustvo

Форумов малку е подзаборавен, но ти посакувам добре дојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Miss World
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 23
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Пет 21 Мај 2010, 13:06

Здраво јас сум Miss World (Дали морам да го откријам моето вистинско име? )
За форумов дознав сосема случањо, барав пораки за добро утро и така го најдов... Ми се допадна па решив да се активирам, иако не сум многу по форумит е, овој ќе ми биде втор на кој што ќе бидам активен член!!!
Јас имам 15години и сум од Прилеп...!!!
Поздравче и се надевам дека ќе се дружиме!!! drustvo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 25 Окт 2009, 18:22

Рената

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 33
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 25 Окт 2009, 16:06

Dobro ve najdov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 22:25

Добре дојде Рената

ајдееее нека ни се множат членовите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 33
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 20:33

а инаку не се знам лично со неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 33
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 20:30

Здраво јас сум Рената за форумов дознав од Никичка (хај5)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 20:16

Добро ве најдов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 19:51

Николај ме разочара

Магдалена добре ни дојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 19:09

Магдалена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 19:05

huBaBuBa напиша:

Магдалена добре ни дојде

Добро ве најдов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 17:29

Ова сите граници ги надмина Николај е баниран и на форумов може да се уклучи единствено под друг ник а познавајќи го каков манијак е ништо чудно да го направи тоа и да прави нереди овдека.

Магдалена добре ни дојде, жалам за лошото прво искуство на форумов ќе имаш прилика да прочиташ многу ситуации во кои овој член влегуваше во сукоб со останатите членови.
Па ќе процениш во кого лежи вината.

За почеток почни со темите и постовите во отпад а потоа во темата бла бла бла.

Николај банарин си поради измени на твоите постови, никој не ти дава за право да ги менуваш постовите а со тоа да го упропастиш целиот форум.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 17:15

Nikolaj напиша:
Ooo tesko tebe, sto si dosla tuka, tuka prvo ke ti pravat lice dodeka im pises postovi a potoa ke ti lupnat ban, idi na kajgana, idi vidi, itn

не е во ред да се бркаат нови членови доколку ти си имал лошо искуство на овој форум сигурно постоела некоја добра причина доколку се сеуште оставени постовите прочитај ги уште еднаш целта на муабетот кој што поради твоја вина прерасна во расправија не беше конкретно обвинување кон тебе туку молба до сите членови за поголема активност за поголена забава а ти очиглено го преврте муабетот и поради нападот кон хуба буба се случи тоа што се случи!несакам повторно да навлагам во дијалози и искрено несакам да си создавам непријатели моето членство на овој форум е за забава а не за расправање!не ми е јасно сме имале интересни моменти и без разлика не е во ред да бркаш членови биди реален!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 17:08

Nikolaj напиша:
Bravo sekoja cest no tuka vladee sila a kaj sto ima sila nema pravda

еј чудно ми е вака навикната сум првиот пост да го гледам сега последниот ам ок

инаку во врска со твојот пост хехехехе сакам јас такви луѓе
Не се замерувам со никој ама не дај боже да ми стапне некој на жулј

Инаку ептен отидовме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 17:02

Bravo sekoja cest :) no tuka vladee sila a kaj sto ima sila nema pravda
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 16:58

Член сум на два големи форуми да не ги рекламирам сега
и тоа 2-3 години ама во нив го има она снобовското знаеш.
Некако ми се како шаблон сите се тоа па тоа.
Ќејвски ми е вака на некој ваков форум да бидам член а такви луѓе кои бараат рчки има секаде ќе се справам ако ги има и тука.
хехе не ме брка мене некој така лесно.
Клин со клин се побива тука збор со збор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 16:50

Ooo tesko tebe, sto si dosla tuka, tuka prvo ke ti pravat lice dodeka im pises postovi a potoa ke ti lupnat ban, idi na kajgana, idi vidi, itn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Саб 24 Окт 2009, 16:47

Здраво јас сум Магдалена за форумов дознав од Hi5 незнам кој ми ја прати пораката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Пон 07 Сеп 2009, 10:46

Добре ни дојдовте нови тормозачииии!!!
Пријатна забава!
google

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 06 Сеп 2009, 20:32

dobre dojde Ти ветуваме добра забавааа drustvo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Miss Tete~
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 4
Љубовен статус : немажена ЛоЛ
Години : 23
Се чувствувам : кул =]
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 8
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 06 Сеп 2009, 16:49

фалааааааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.losserrano-4ever.heavenforum.com
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нед 06 Сеп 2009, 16:47


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нови членови :о) Претставете се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: