ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Прашања и одговори...

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Прашања и одговори...   Сре 03 Сеп 2008, 11:05

Овде наведете ги сите проблеми што ги имате со одредени софтвери, па ако имаме решение ќе ги решиме сите проблеми!

П.с. Сите членови и гости можат да го споделат своето мислење и искуство :!: :!: :!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прашања и одговори...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Софтвер-
Отиди до: