ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Администратори и модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Сре 03 Сеп 2008, 16:35

ФАЛА МНОГУУУУУУУ!!!!!
Bravo opa iha Bravo opa iha Bravo opa iha
Па и вие да си заслужите!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Сре 03 Сеп 2008, 13:37

Честито...се надевам ке докаже дека ја заслужува функцијата..до сега добро се покажа Bravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Администратори и модератори   Сре 03 Сеп 2008, 12:14

Според залагањето на форумов секој ке се стекне со дополнителни права на него,но немора да значи и дека ке ги задржи.
Доколку континуирано е залагањето членот се стекнува со правата на модератор/администратор на подолг период.


GoldenBoy е назначен за глобален модератор

_________________


Последната промена е направена од Месечинка на Саб 17 Јан 2009, 18:44. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Администратори и модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Информации & Новости-
Отиди до: