ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Што е подобро, брза харана или домашна???

Go down 
АвторПорака
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   Вто 23 Сеп 2008, 00:47

Месечинка напиша:
Општо познато прашање и општо познат одговор.
Зар ќе пише некој дека брзата храна е по здрава од домашната?
....Не верувам...

Се согласувам наполно со тебе, но ај одолеј кога си излезена и гладна, и ќе намирисаш некоја таква арома од околните fast food ресторани и трафики!? Искушувачки, а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
gjoka
Тормозче
Тормозче
gjoka

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   Саб 13 Сеп 2008, 19:46

злате што ќе праша :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   Пет 12 Сеп 2008, 22:03

Општо познато прашање и општо познат одговор.
Зар ќе пише некој дека брзата храна е по здрава од домашната?
....Не верувам...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Imhotep
Тормозче
Тормозче
Imhotep

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 29
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   Пет 12 Сеп 2008, 04:33

Домашната храна е подобра, ама јбг некогаш се погодува да нема ништо по дома па мора да се купи брза храна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   Пет 05 Сеп 2008, 14:16

домашна. но ако те мрзи да готвиш земи некој денар па по пица или хамбургер хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Што е подобро, брза харана или домашна???   Чет 04 Сеп 2008, 15:21

Јас повеќе сакам домашно зготвено, меѓутоа ако сум излезен и ептен ми се јаде правам исклучоци!

А вие мои драги форумџии....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што е подобро, брза харана или домашна???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што е подобро, брза харана или домашна???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје-
Отиди до: