ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Дали редовно посетувате забар?

Go down 
АвторПорака
Imhotep
Тормозче
Тормозче
Imhotep

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 29
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали редовно посетувате забар?   Пет 12 Сеп 2008, 04:32

Не одам прередовно, туку од време на време да проверам каква е ситуацијата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали редовно посетувате забар?   Сре 10 Сеп 2008, 21:38

Немам потреба.Имам здрави заби...пу..пу..пу!!!
Ниту еден расипан и ниту една пломба.Кога посетувам забар одприлика 2 пати годишно тоа е за да ми го исчисти забниот каменец.
Горда сум на своите заби.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Дали редовно посетувате забар?   Пон 08 Сеп 2008, 10:47

Одамна немам отидено, фала богу никакви проблеми немам!
А понекогас ќе отидам да се проверам каква ми е состојбата!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали редовно посетувате забар?   Пет 05 Сеп 2008, 14:11

Ја идам да ми вадат корен од околу 5 заби... сеа како го сваќате тоа формално? ја болно хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Дали редовно посетувате забар?   Чет 04 Сеп 2008, 15:41

Значи, дали идете заради некоја мала интервенција или само за чиста формалност да проверите какава е вашата состојба :?:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали редовно посетувате забар?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали редовно посетувате забар?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје-
Отиди до: