ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Разни глупости што сте ги правеле како мали...

Go down 
АвторПорака
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Разни глупости што сте ги правеле како мали...   Чет 04 Сеп 2008, 16:38

хммм кога бев мал хехе
па иам праено многу глупости али нај лудо е на море у Црна Гора сум заспал на душек и си узивав онака а позади мене брод оние знаете шо пренесуваат луге од едно место на друго на плажата... околу мене празна плажа а цовеков ДИРЕКТНО у мене..... улетаа мајка ми и брат ми да ме спасат :D фала богу не ме утепа..... онака ме чукна со предниот дел од бродот и ме бутна под него... после татко ми му се качи горе и му го искржи бродот.... закон! :D! и дое полиција и го казниа капетанот и му го одземаа бродот... стварно е ретард имав срека у пропелерите да не отидов или ке умрев... ЛОЛ хахаах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Разни глупости што сте ги правеле како мали...   Чет 04 Сеп 2008, 15:51

Кога бев мал, бевме на одмор со моите (нормално дека не бев со другарчињата), и бевме сместени во една куќа, имаше и едно дете во куќата па се дружев со него. Па кога начекавме во едната соба табла со јајца, ни се видоа убави, па си го отворивме прозорот и на спротивната куќа прозорите лом ги направивме можете да си ја замислите Сликата!!!
je je je je je je
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Разни глупости што сте ги правеле како мали...   Чет 04 Сеп 2008, 15:49

Што чекаш, пишувај....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Разни глупости што сте ги правеле како мали...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Разни глупости што сте ги правеле како мали...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: