ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Чет 25 Сеп 2008, 18:20

хехе еден ден и со втората личност сум до ден денес заедно веќе 2 години!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Пон 22 Сеп 2008, 22:22

Не бре, не чини идејава...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FICO
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 6
Години : 26
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Пет 19 Сеп 2008, 18:02

lol! ја да и коа дознаа и двете се сврте против мене и ме убија :P и така интересно беше pivoooе да и никад тека нема више да праам icon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 28
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Пет 05 Сеп 2008, 14:53

никад па ни тад хехехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Пет 05 Сеп 2008, 10:49

Јоктур Башка, никогаш!
А ако бидне такво нешто може ќе падне групњак laugh laugh laugh
Се шалам! Кога тогаш ќе ме фанат па после ќе си свиркам doh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Чет 04 Сеп 2008, 19:37

Со пет !!! хехе...не се шалам, нема ништо интрересно во тоа да идеш истовремено со повеќе од една личност !!! една е доволно нали :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Чет 04 Сеп 2008, 19:15

сум бил . . .супер ми беше се додека не ме фанаа . .. после тоа останав со прстот во уста . .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Barbie
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 47
Години : 29
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   Чет 04 Сеп 2008, 18:58

Јас не! глупо е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали некогаш сте биле со двајца/две во врска истовремено???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: