ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Првиот бакнеж!

Go down 
АвторПорака
Irena
Тормоз
Тормоз
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 83
Години : 29
Локација : Велес
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 179
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 9


ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пон 29 Јун 2009, 04:50

Хехехех прв бакнеж ... Ме вративте назад ...
Негде 7-8 оделение ... Типот беше фраер се бацивме и после очи не му видов хехехех ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пон 01 Јун 2009, 23:14

Благодарам Месечинка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пон 01 Јун 2009, 21:46

Aj малку оф топик ама нема врска hsfg
Здраво Ники леле не ми се верува некоја надеж
Имаме нов член хихихихи

ајде стари членови враќајте се во форма еве се најде некој заинтересиран за кутрото наше ТОРМОЗЕЊЕ hsfg

Јас од срце ти посакувам пријатен престој на форумов и многу многу постови.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пон 01 Јун 2009, 15:52

Најпрво Здраво на сите. Мојот прв бакнеж беше нешто пред 1во одд. но тоа беше нај обичен бакнеж во обрафче но сепак е прв :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Саб 17 Јан 2009, 15:21

GoldenBoy напиша:
Мене ми беше во 8-мо одд.

И мене и тој бакнеж е незаборавен, по тој бакнеж имав врска од месец ипол.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 28
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пет 05 Сеп 2008, 14:56

ја најмлад Shocked па мозе да се казе у 4-5 одделение едно девојче ме викна на гости да и правам друштво неќеше да биде сама и да се играме ехехехе и бев и не зажалив хахаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   Пет 05 Сеп 2008, 10:51

Мене ми беше во 8-мо одд.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Barbie
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 47
Години : 29
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Првиот бакнеж!   Чет 04 Сеп 2008, 18:58

Кога бил вашиот прв бакнеж???

Мојот беше некаде во 6то оделение... =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот бакнеж!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: