ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?   Пон 29 Сеп 2008, 14:33

Ќе го живеам како и секој нормален ден со една цел, да бидам со сите кои ми се најмили. Око да не склопам тие 24 часа,да ги наполнам со позитивна енергија и љубов.Да се смеам цело време и насмеана да си умрам!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?   Пет 05 Сеп 2008, 13:47

Хмм би се поздравил со моето семејство и би отишол кај љубовта на мојот живот и се би и рекол... солзи како додаток и после би отишол на водно или негде во Македонија на некоја планина на врвот и би слушал музика и така (по можност и некое ветре да дува малце да ме олади Neutral ) и со мојата љубов да разговараме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
gjoka
Тормозче
Тормозче
gjoka

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?   Чет 04 Сеп 2008, 19:21

lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите доколку дознаете дека имате уште 24 часа да живеете ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: