ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 26 Сеп 2008, 19:52

незнам како е,никогаш до сега не сум имал секс.требаше да имам ми вети една ама се изе*а со друг.
Вратете се на почетокот Go down
FICO
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 6
Години : 26
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 19 Сеп 2008, 17:58

каде не :D lol па вака сум пробал на плажа, нз у вода :) wild дома дур сите биле дома хахаха кај мене у соба:) ај да не набројувам хх Cao
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 05 Сеп 2008, 23:52

тука сакам да видам креативни одговори :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: