ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 За Машките: Каква девојка ве привлекува?

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Нед 12 Jул 2009, 16:12

daniel напиша:
sakam devojki so ne gledaat po nadvoresna ubavina i materijalna tuku po vnatresnosta na covekot
Друже тоа е добро што викаш но што мислиш дали такви девојки можат да се најдат по дискотеките (особено колосеум и хард дрок) или преку пријатели/ки и другари/ки ? pivo

Јас ти гарантирам дека второто е 99,999% по вистинито од првото
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Нед 12 Jул 2009, 03:36

sakam devojki so ne gledaat po nadvoresna ubavina i materijalna tuku po vnatresnosta na covekot
Вратете се на почетокот Go down
Imhotep
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 29
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Пет 12 Сеп 2008, 04:15

Па ме привлекуваат различни типови на девојки, ама секако мора да има се што треба да има една привлечна девојка. Убаво лице, добро тело, шарм, смисла за хумор.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Сре 10 Сеп 2008, 18:46

maister напиша:
како ви се свиѓа девојката -

што е на сликата!


ајде давајте коментари!!!!!!!!!!!!!

или пак вие оставете некоја слика !

РЅ. (ако има некоја слична нека се јави !)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Сре 10 Сеп 2008, 18:45

не е поубава од мене laugh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: мммммм   Сре 10 Сеп 2008, 18:43

како ви се свиѓа девојката -

што е на сликата!


ајде давајте коментари!!!!!!!!!!!!!

или пак вие оставете некоја слика !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: мммммммммммммммммммм   Сре 10 Сеп 2008, 17:41

па по мозност да изглада вака:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Сре 10 Сеп 2008, 17:06

Искрено, некои барања или што би се рекло стандарди, немам. Кога ќе ја видам таа што ме привлекува, едноставно во моментот го знам тоа. Ако нешто барам од неа, тоа е да не е пушач, по можност да не е и некој забеган алкохоличар, и да сака романтика, за да и го овозможам тоа... А уште ако има сини очи... Е тогаш, освоен сум, 100%... love


Последната промена е направена од Nightwalker на Сре 10 Сеп 2008, 18:27. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   Саб 06 Сеп 2008, 13:56

Споделете ги вашите мислења :!: :!: :!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За Машките: Каква девојка ве привлекува?   

Вратете се на почетокот Go down
 
За Машките: Каква девојка ве привлекува?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: