ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 За девојките: Каков дечко ве привлекува?

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Вто 25 Aвг 2009, 14:53

cvetle напиша:
ко прво и основно физички изглед не гледам не се замарам со то,туку гледам карактерот да му го откријам,да видам шо чоек ќе е..
после иде се друго......

Баш така респект од мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Чет 27 Ное 2008, 18:03

Месечинка напиша:
Физички:Убава насмевка и шармантен поглед

Карактерно:Искрен,чувствителен,романтичен,да ме почитува,да ме сака и цени.

сејм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Сре 10 Сеп 2008, 18:47

Физички:Убава насмевка и шармантен поглед

Карактерно:Искрен,чувствителен,романтичен,да ме почитува,да ме сака и цени.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
cvetle
Тормозче
Тормозче
cvetle

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 1
Години : 30
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 1


ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Нед 07 Сеп 2008, 21:39

ко прво и основно физички изглед не гледам не се замарам со то,туку гледам карактерот да му го откријам,да видам шо чоек ќе е..
после иде се друго......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Нед 07 Сеп 2008, 03:20

еј ме мрзи сега да ви оставам слика од дечко ми love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Barbie
Тормозче
Тормозче
Barbie

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 47
Години : 29
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Саб 06 Сеп 2008, 15:15

Хмм... Најпрво мора да биде сладок, нели за да ми го привлече вниманието, фин мил, да знае да се однесува со мене, да не е нападен... да ме почитува и да ми става на знаење секојдневно дека му значи што сум со него!!!! Па не барам многу нели?! :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   Саб 06 Сеп 2008, 13:57

Ајде девојки, кажете ги вашите побарувања :?: :?: :?:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За девојките: Каков дечко ве привлекува?   

Вратете се на почетокот Go down
 
За девојките: Каков дечко ве привлекува?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за жени-
Отиди до: