ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Најотмено парче облека

Go down 
АвторПорака
Imhotep
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 28
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Најотмено парче облека   Пет 12 Сеп 2008, 04:25

Сакото што го купив за матура. Околу 5000 го купив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Најотмено парче облека   Сре 10 Сеп 2008, 22:51

Па баш отмена гардероба и немам.Освен фустанчето кое го носев на матура ништо друго отмено.Мојата гардероба е вообичаена.Не ми е приоритет да е марка,сакам убаво да ми стои и да ми се допаѓа.
И секако што ќе ми е да ми се допаѓа а воопшто да не ми стои убаво?!
За најскапо тогаш јакната е она најскапото што го имам нешто помалку од 5.000 вреди.Не се каам со години ќе ја носам.Преубава е а и не е некоја која би била во мода само една сезона.
Несакам скапа гардероба,таквата по бутиците не ја ни погледнувам.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Најотмено парче облека   Сре 10 Сеп 2008, 22:40

кое е вашето најскапо парче облека што сте го купиле?

ајде ајде сите да се пофалиме !

kiss kiss kiss kiss kiss
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најотмено парче облека   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најотмено парче облека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Мода & Убавина-
Отиди до: