ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Тамара Тодевска

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Тамара Тодевска   Саб 13 Сеп 2008, 19:16

Интересна песна иако не баш се радувам кога наш изведувач пее на српски.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Тамара Тодевска   Саб 13 Сеп 2008, 19:11

Песничево и е закон Што мислете вие
https://www.youtube.com/watch?v=CVCQ2ozejQM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Тамара Тодевска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Музика-
Отиди до: