ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Според вас најдобра група на сите времиња !!!

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Според вас најдобра група на сите времиња !!!   Сре 15 Окт 2008, 18:52

Месечинка напиша:
beatles hsfg

сејм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Според вас најдобра група на сите времиња !!!   Нед 12 Окт 2008, 12:59

Kemal, Semsa, Dragana, Mile & Sinan - Jaci nego ikad

Дефинитивно Најдобрата група што се составила!!!
hahaha laugh hahaha laugh hahaha laugh hahaha laugh

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Според вас најдобра група на сите времиња !!!   Вто 16 Сеп 2008, 20:10

beatles hsfg

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Според вас најдобра група на сите времиња !!!   Саб 13 Сеп 2008, 20:16

Според мене тоа ќе биде разбирасе Metallica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Според вас најдобра група на сите времиња !!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Според вас најдобра група на сите времиња !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Музика-
Отиди до: