ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Македонска репрезентација...

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Македонска репрезентација...   Вто 23 Сеп 2008, 12:42

Конечно и нас да не биде за нешто! cheers cheers cheers
Па да ги бодриме за европското првенство, па да ни донесат некој медал!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Македонска репрезентација...   Вто 23 Сеп 2008, 11:21

Се пласиравме на Европското бе, што треба повеќе? На крај испадна дека и Португалците играа за нас! Ѕверови! ѕвер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Македонска репрезентација...   Саб 13 Сеп 2008, 23:19

Тооо мајсторииии :bball: :bball: :bball:

Македонија : Литванија
80 : 78


само напред cheers cheers cheers

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Македонска репрезентација...   Саб 13 Сеп 2008, 23:17

Остевете ги вашите коментари околу нашата репрезентација!!!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Македонска репрезентација...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонска репрезентација...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: СПОРТ :: Кошарка-
Отиди до: