ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Предложете интересни сајтови

Go down 
АвторПорака
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 30
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Предложете интересни сајтови   Пет 19 Сеп 2008, 12:19

www.miniclip.com - flash игрички за периоди кога ви е досадно и ве фаќаат кризи:);
www.zamunda.com - бугарски торент сајт, кој ја искористува вашата download брзина до максимум, сите други можат вода да му носат (потребна е само регистрација, бесплатна е);
www.pointlesssites.com - е ова веќе е навистина откачено. Портал кадешто можете да ги најдете сите веб страни на светот кои постојат без некоја цел:). Значи, ако МНОГУ МНОГУ ви е досадно, и не знаете што да правите, проверете на овој портал некоја од страните... Некои ќе ве насмеат до солзи од што се безвезни, а за некои ќе се чудите на што трошеле време личностите кои ги правеле...:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Тормозче
Тормозче


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2
Години : 24
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Предложете интересни сајтови   Нед 14 Сеп 2008, 17:00

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.me-chitash.com
 
Предложете интересни сајтови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Останато-
Отиди до: