ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Пишувајте на кирилица

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Пишувајте на кирилица   Пет 26 Сеп 2008, 20:29

Членови дај пред да постирате читајте правила hysteric

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 36
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Пишувајте на кирилица   Сре 17 Сеп 2008, 13:32

Еве и јас да упатам една честитка за луѓето кој што ќе писуваат на кирлица...па нели го имаме најубавото писмо во светот...ДОДЕКА ПИШУВАМ КИРИЛИЦА-ПОСТОЈАМ...поздрав до сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Пишувајте на кирилица   Вто 16 Сеп 2008, 23:25

Се молат сите членови да пишуваат кирилица,оние кои не пишуваат ќе бидат опоменати од модераторите преку приватна порака.
Доколку вашиот компјутер нема кирилична подршка разледајте ја темата за тоа како да ја инстилирате и на форумов одговарајте исклучиво на кирилица.Бидејки секој ваш пост на латиница е дополнително тормозење и работа + за модераторите.

Однапред благодарни персоналот на форумот тормозење

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пишувајте на кирилица   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пишувајте на кирилица
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: