ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Како би потрошиле 2 000 000 евра?

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   Пон 05 Јан 2009, 16:01

Многу лесно би ги потрошил, само дајте ми ги и ќе видите biggrin

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Што би направиле со 10 000 000 евра !   Чет 02 Окт 2008, 15:23

Напишете што би направиле доколку имате 10 000 000 евра

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FICO
Тормозче
Тормозче
FICO

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 6
Години : 26
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   Пет 19 Сеп 2008, 17:21

епа вака прво и најосновно ќе напраам кејтпарк за СКОПЈЕ... после отварам еден ск8 шоп... ќе си тргнам 200иљади за на факултет , едно ферари и тоа Cao lol Makedonija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   Пет 19 Сеп 2008, 16:35

1.Купувам станбен простор и го издавам под кирија.
2.Си купувам фијат браво
3.Отварам ветеринарна клиника
4.Дел од парите ги давам за згрижување и нега на бездомни животни како и нивна кастрација и вакцинација.
5.Одам на убав шопинг
И на крај ако останат пари ги трошам за живејачка до првото земање на кириите од становите Namignuva

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   Пет 19 Сеп 2008, 12:15

Искрено, се плашам од помислата да имам толку пари, ќе забегам со нив, нема ни 1/100000 да потрошам, а веќе нема да знам што со нив. Но сигурно барем дел би ги донирал некаде, да помогнам на некого. Еве искрено, во моментов според моите потреби, да имам 600-700 евра, ќе ми завршат работа.:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   Пет 19 Сеп 2008, 00:27

како би потрошиле 2 000 000 евра ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како би потрошиле 2 000 000 евра?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како би потрошиле 2 000 000 евра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: