ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   Нед 23 Ное 2008, 17:13

порано само во токсик и несакав да слушнам друго место ама ми поминаа тие луди години сега купувам од таму од каде што ми се свига нештото!единствено што гледам да ми е марка се патиките е тоа неможам да го искоренам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 31
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   Пет 07 Ное 2008, 16:01

најчесто од БУВЉАК hahaha laugh hahaha се зезам

немам некое посебно место. .кај стигнам таму. . немора да е тоа некоја елитна продавница. . .си имам свое место кај што си купувам фармерки,патики,блузи. . .ама одамна ги немам посетено. .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   Нед 28 Сеп 2008, 18:46

Од кај ќе стигнам од таму, ама најважно е да ми се свиѓа и да ми стои добро!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   Чет 25 Сеп 2008, 18:36

Месечинка напиша:
Јас немам некоја посебна продавница која отскокнува па да речам дека најчесто од таму купувам.Каде начекам нешто интересно,впечатливо и по мој вкус од таму и си купувам.

и јас исто така не е битна секогаш марката битен е изгледот на нештото
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   Вто 23 Сеп 2008, 15:23

Јас немам некоја посебна продавница која отскокнува па да речам дека најчесто од таму купувам.Каде начекам нешто интересно,впечатливо и по мој вкус од таму и си купувам.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Од каде најчесто ја купувате вашата гардероба?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Мода & Убавина-
Отиди до: