ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Концерти...

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Концерти...   Чет 25 Сеп 2008, 18:32

хехе јас нема да го заборавам концертот на магија на мојот 14ти роденден за поклон добив 4 влезници и бев со месечинка мама и тато ! убаво си поминав затоа што многу им ги сакав песните! je je je je
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Концерти...   Сре 24 Сеп 2008, 17:44

Концерт на кој убаво сум поминал тоа беше на Sonique на лизгалиште, а најдобриот и најемоционален и екстра концерт беше на Тоше Проески, последниот што се одржа на стадион.
Иначе следен концерт што ќе се одржи е Хуманитарниот концерт на Тоше што ќе се одржи на Градскиот Стадион на 05.10.2008! Каде што македонските и странските пеачи ќе ги пеат неговите песни.
Ќе биде ептен добро!

Јас ќе одам ОБАВЕЗНО!!!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Концерти...   Вто 23 Сеп 2008, 16:03

Во оваа тема напишете ги вашите доживувања од концертите на кои сте биле.Исто така пишувајте и информации за концерти кои следуваат,каде ќе бидат и колку ќе чини влезница?Сите можни информации и доживувања поврзани со концертите кај нас и во странство.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Концерти...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Концерти...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Музика-
Отиди до: