ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Збогатете се без пари

Go down 
АвторПорака
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 35
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: еве го објаснувањето   Нед 28 Сеп 2008, 13:58

Е вака значи целата работа се состои во тоа да зачлените под вас што повеќе луѓе тоа значи дека ќе имате повеќе пари. За секој кој што вие ќе го зачлените ви плаќаат потенцијална заработка од 5 евра. Таа потенцијална заработка преминува во реална кога ќе ги поминат тестовите на страната кој што се а се многу лесни( тоа е за доказ дека позади профилот седи човек да не е лажен). Добрате работаа во се е што заработувате и од тие кој што се на втора линија луѓето кој што доаѓаат под оние кој што вие сте ги зачлениле. Знаши не постои никаква загуба, вреди да се проба. Странава значително е нова до сега има некаде околу 4000 членови добро е да се биде меѓу првите. Исплата се врши на трансакциона сметка која што вие ќе си ја извадите. Мислам дека добро објаснив и сега ви преостанува да само да се зацлените на странава поздрав и успех http://www.obogatitesebezpara.com/4843
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Збогатете се без пари   Пет 26 Сеп 2008, 20:51

Искрено сите стравуваат од вируси и малку е нелогично да се заработува на овој начин (без нималку труд). Па ако сакаш малку повеќе да ни објасниш.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
gjoka
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 35
Локација : Карпош 1
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Збогатете се без пари   Чет 25 Сеп 2008, 19:25

Почитувани !!!
Повелете на деловниот комуникацијски портал за заработка.
Проектот, интегрира луге со различни визии но со единствена МИСИЈА,
да што повеке луге стекнат финансиска независност на чесен начин.

Проектот има единствена ЦЕЛ-да се прошири низ целиот свет,а Вие ја
имате единствената можност, да бидете дел од самиот почеток, дел од
пионерите на оваа МИСИЈА.
Наскоро проектот ке биде преведен и на Англиски јазик ,па можностите за
негова презентација и афирмација повекекратно ке се зголемат.
Заработете 5 евра и повеке на секој Ваш контакт,кој што Вие ке го повикате,
на ВАШАТА веб страница, што ке ја добиете откако ке се логирате –пријавите,

http://www.obogatitesebezpara.com/4843
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Збогатете се без пари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Збогатете се без пари
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Останато-
Отиди до: