ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Каков хороскоп :)

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Каков хороскоп :)   Пон 29 Сеп 2008, 22:57

БИК (20 април - 20 Мај)
Вие сте практични и упорни. Истрајни сте во тоа што го правите и работите како коњи. Повеќето луѓе мислат дека сте тврдоглави и инаетливи. Вие сте комунисти.

е за комунисти баш незнам!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков хороскоп :)   Пон 29 Сеп 2008, 18:40

СТРЕЛЕЦ (22 ноември - 21 декември)
Вие сте оптимисти и ентузијасти. Имате тенденција да се потпирате на среќата затоа што ви недостасува талент. Повеќето стрелци се пијаници или џанкери. Луѓето многу ви се смеат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков хороскоп :)   Саб 27 Сеп 2008, 20:51

ШКОРПИЈА (23 октомври - 21 ноември)
Вие сте расипани кога работите и не може да ви се верува. Ќе доживеете голем успех во работата затоа што немате никаква етика. Повеќето шкорпии се убиени

саде се е точно je je
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков хороскоп :)   Саб 27 Сеп 2008, 19:38

ВОДОЛИЈА (20 јануари - 18 февруари)

Имате инвентивен ум и сте предодредени да сте прогресивни. Многу лажете. Од друга страна, предодредени сте да сте непрактични, па затоа ја правите истата грешка повторно и повторно. Луѓето мислат дека сте глуп(а).

hahaha

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Каков хороскоп :)   Саб 27 Сеп 2008, 19:36

Дали знаете дека рибите се кукавици, биковите се комунисти, близнаците прават инцести, вагите умираат од венерични болести... Читајте повеќе за да дознаете нешто за вас :)

ВОДОЛИЈА (20 јануари - 18 февруари)
Имате инвентивен ум и сте предодредени да сте прогресивни. Многу лажете. Од друга страна, предодредени сте да сте непрактични, па затоа ја правите истата грешка повторно и повторно. Луѓето мислат дека сте глуп(а).

РИБИ (19 февруари - 20 март)
Имате бујна фантазија и често мислите дека ве следат од МВР или ДБК. Имате минорно влијание на соработниците и луѓето ве презираат затоа што се колебливи. Ви недостасува самодоверба и генрално сте кукавици. Луѓето риби прават одвратни работи на малечки животни.

ОВЕН
(21 март - 19 април)
Вие сте пионерски тип и ги презирате повеќето луѓе. Темпераметни сте, нестрпливи не прифаќате совет. Не сте добра личност.

БИК (20 април - 20 Мај)
Вие сте практични и упорни. Истрајни сте во тоа што го правите и работите како коњи. Повеќето луѓе мислат дека сте тврдоглави и инаетливи. Вие сте комунисти.

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)
Вие сте брзи и интелигентни. Луѓето ве сакаат затоа што сте бисексуалец/бисексуалка. Предодредени сте да очекувате премногу од се. Ова значи дека сте ефтини. Близнаците се познати по правење на инцест.

РАК (21 јуни - 22 јули)
Имате разбирање за проблемите на другите луѓе. Тие мислат дека сте морон. Секогаш ги оставате работите на пола. Затоа никогаш нема да стане ништо од вас. Повеќето социјални случаи се ракови.

ЛАВ (23 јули - 22 септември)
Се сметате себе си за роден лидер. Другите мислат дека сте пизда. Повеќето лавови се тепачи. Вие сте суетни и не сакате искрена критика. Лавовите се познати крадци.

ДЕВИЦА (23 август - 22 септември)
Вие сте логични и предизвикувате хаос. Ова е одвратно за вашите пријатели. Вие сте ладни и емоционални и понекогаш заспивате додека водите љубов. Девиците можат да бидат добри шофери на автобуси.

ВАГА
(23 септември - 22 октомври)
Вие сте уметничка душа и имате проблем со реалноста. Ако сте маж тогаш е доста веројатно дека сте педерче. Шансите за вработување и за материјална корист се одлични. Повеќето жени ваги се добри проститутки. Сите ваги умираат од венерични болести.

ШКОРПИЈА (23 октомври - 21 ноември)
Вие сте расипани кога работите и не може да ви се верува. Ќе доживеете голем успех во работата затоа што немате никаква етика. Повеќето шкорпии се убиени.

СТРЕЛЕЦ (22 ноември - 21 декември)
Вие сте оптимисти и ентузијасти. Имате тенденција да се потпирате на среќата затоа што ви недостасува талент. Повеќето стрелци се пијаници или џанкери. Луѓето многу ви се смеат.

ЈАРЕЦ (22 декември - 19 јануари)
Вие сте конзервативни и се плашите да превземате ризици. Не ви е многу гајле за било што и сте мрзливи. Нигогаш не постоел јарец со било каква важност. Јарците не треба да стојат долго во едно место затоа што имаат тенденција да пуштат корења и да станат дрва.
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каков хороскоп :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков хороскоп :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: