ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?

Go down 

Како ви се допаѓа?
 Стариот беше подобар
 Новиов повеќе ми се допаѓа
 Имам нов предлог
Види ги резултатите
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Пон 26 Окт 2009, 17:58

И вака е супер

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Нед 25 Окт 2009, 22:15

Немам ама баш никакви примедби за изгледот на форумот ептен е јак, само мислам дека активноста треба да ја зголемиме а исто така и четот да биде по употребуван.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Пет 16 Окт 2009, 11:39

Немаме сликички а и претрпе мноооогу промени и бои и лого се се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Саб 10 Окт 2009, 00:50

....


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:19. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Нед 05 Окт 2008, 16:44

абе не дека и стариот беше лош ама новиов е по сериозен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   Нед 05 Окт 2008, 16:05

Како ви се допаѓа новиот изглед на форумов?
Јас мислам дека е доста сериозен, таква ми беше и поентата и поради тоа ми се допаѓа.Какви се вашите размислувања?

_________________


Последната промена е направена од Месечинка на Сре 15 Окт 2008, 21:21. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како ви се допаѓа изгледот на нашиот форум?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: