ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Тоа сум јас

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Тоа сум јас   Чет 09 Окт 2008, 20:27

Име: Кристина

Години: 18

Школо/факултет/работа: ветеринарен факултет

Хоби: дремчење на ТОРМОЗЕЊЕ и скитање

Љубовен статус: среќно вљубена

во иднина се гледате како: ветеринар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Тоа сум јас   Сре 08 Окт 2008, 22:39

Име: Рашко

Години: 20

Професија: Студент на филолошки факултет.

Хоби: Романтични гестови, музика (готик рок, хард рок, денс, прогресив транс, техно...), компјутери, мобилни, спорт - пред се фудбал, шетање во парк преку ден, хумор (особено црн:))

Љубовен Статус: Единствена болна точка во моментов...

Во иднина се гледате како: Член со важан улога во некоја меѓународна организација или амбасада, и преведувач на 2 светски јазици.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Тоа сум јас   Сре 08 Окт 2008, 21:04

Име: Андријана

Години: 21

Школо/факултет/работа: ветеринарен факултет

Хоби: интернет и пишување проза/поезија

Љубовен статус:
среќно вљубена

во иднина се гледате како:
ветеринар

Со цел да се запознаеме подобро

_________________


Последната промена е направена од Месечинка на Сре 08 Окт 2008, 23:26. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоа сум јас   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоа сум јас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: