ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Совршен маж

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Пет 17 Jул 2009, 22:33

Прашање: Совршен маж?

Одговор: Хубабуба gjgj

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Чет 02 Jул 2009, 13:57

CrazyF напиша:
Совршен маж непостои.
За мене совршен е и оној на кој ќе му ги прифатиш сите мани што ги има и ќе го сакаш кај него се она што некогаш кај другите ти сметало.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Пон 01 Јун 2009, 23:18

Може еден совет од мене?
Мислам дека што побрзо сватите дека нема ништо совршено освен Госпот толку подобро, баш имам истражувано во таа насока околу совршеноста кај лугето и одговорот е: нема совршен човек гледано од повеке аспекти.... е сега човек може да се труди да биде што поблиску до совршеноста гледано психолошки но тоа е само една капка вода од целото море
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Чет 27 Ное 2008, 18:01

како овој што е до мене на сликава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CrazyF
Тормозче
Тормозче
CrazyF

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 7
ТОРМОЗ порака : Sakaj za da bidesh sakan.
Љубовен статус : Vo brak.
Години : 34
Локација : Doma
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 7
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 3


ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Пон 10 Ное 2008, 01:17

Совршен маж непостои.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
svezdicka
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 15
Години : 34
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   Нед 09 Ное 2008, 22:40

gotvi romantic wild
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Совршен маж   Чет 09 Окт 2008, 00:36

Како изгледа еден совршен маж за вас?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Совршен маж   

Вратете се на почетокот Go down
 
Совршен маж
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за жени-
Отиди до: