ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Совршена жена

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   Пет 31 Jул 2009, 17:14

Совршена внатрешна и надворешна убавина треба да поседува да да се каже дека е најблиску до совршеноста (совршена нема)

Внатрешна убавина
-Чесна према сите луге
-Секогаш Добра со дечкото/мажот
-Хумана према секого
-Дарежлива а не скржава
-Жена само за својот дечко/маж
-Без лоши мисли и без лоши намери
-И други работи кои во моментот не ми текнуваат

Надворешна убавина
-Индивидуално за секого
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   Пет 17 Jул 2009, 16:40

jinx напиша:
нема такво нешто,како што нема ни совршен маж........

Да точно нема, но за тебе каква треба да биде за да биде најблиску до совршена? :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
jinx
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 8
Години : 42
Локација : Skopje
Занимање : форум силеџија
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 26
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 1


ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   Пет 17 Jул 2009, 03:26

нема такво нешто,како што нема ни совршен маж........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   Нед 12 Jул 2009, 21:06

Месечинка напиша:
Како изгледа за вас мажите една совршена жена?
па не се бара многу туку само како што пишува во светото писмо според Патар и Павле за жените во бракот.
Поздрав до сите што слават Петровден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   Нед 12 Jул 2009, 16:33

za mene sovrsena zena e onaa zena sto ke me saka ne po parite i po nadvoresnosta tuku po vnatresnosta
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Совршена жена   Чет 09 Окт 2008, 00:37

Како изгледа за вас мажите една совршена жена?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Совршена жена   

Вратете се на почетокот Go down
 
Совршена жена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: