ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Слики од вашите омилени тенисери/ки...

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Слики од вашите омилени тенисери/ки...   Пет 10 Окт 2008, 16:39


_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Слики од вашите омилени тенисери/ки...   Пет 10 Окт 2008, 16:34

Абе ставајте колку што сакате, дали тоа е некоја згодна тенисерка или тенисер, дали е тоа ваш омилен тенисер/ка споделете ги со нас!
А ако имате ваши фотки како играте тенис слободно и нив прикачете ги овде!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Слики од вашите омилени тенисери/ки...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: СПОРТ :: Тенис-
Отиди до: