ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Девојка од вашите сништа...

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Девојка од вашите сништа...   Пон 01 Јун 2009, 23:27

Девојка од моите сништа?
Да поседува внатрешна и надворешна убавина. Под внатрешна мислам да е културна, добра како личност, хумана, добар карактер, пријатна и пред се да нема ложа мисла, да биде верна, да сака искрено, никако да не е шмизла.. и мн други работи :)
За надворешниот изглед, едноставно да ми се допаѓа и толку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Девојка од вашите сништа...   Пон 13 Окт 2008, 19:47

па изгледала вака некако !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Девојка од вашите сништа...   Пон 13 Окт 2008, 02:54

Леле, би сакал да можев да ја опишам... Но во моментов таква за мене не постои... Се што сакам е да има некаква хемија меѓу нас, и да знае да ме сака искрено...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Девојка од вашите сништа...   Саб 11 Окт 2008, 14:43

Ајде момци да ве видам сега! biggrin
Можете да ја опишете како изгледа, како сте ја замислувале, а може и фотки да ставите ако таа е реална (манекенка или од "некој" филм)

P.C. Одговорите да бидат во детали laugh laugh laugh

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојка од вашите сништа...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојка од вашите сништа...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: