ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Дечко од вашите сништа...

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Дечко од вашите сништа...   Чет 27 Ное 2008, 18:02

е таков нема а нема ни да се роди не сум скромна во моите барања за таква личност во потрага по совршенството
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Дечко од вашите сништа...   Саб 11 Окт 2008, 15:14

Леле колкава љубопитноооост laugh

Па вака:Физичкиот изглед не е најбитен НО во секој случај ми е многу битен,секако треба да се има убав физички изглед за да ме привлече едно момче.

Кога се работи за физичкиот изглед она кое за мене е најбитно е:

Шарм, убава насмевка и поглед кој кажува многу (поглед со искрички, длабок, искрен поглед)

Нормална килажа и висина некаде колку мене или глава повисок од мене. Повисок од тоа или понизок мислам дека не би го забележала wink

Карактерот е ужасно битен, само што не се осознава за краток период.

Совршенство нема, но она што мене ми претставува совршенство кога е во прашање една личност и нејзиниот карактер е:Искреност, доверба, верност, умерена и слатка доза на љубомора, почитување, да знае да ме ислуша, да е смирена, сталожена и културна личност. Убаво воспитан, интелегентен со цели кои се стреми да ги оствари кога е во прашање неговата иднина, амбициозен и педантен дечко. Тоа е она кое едноставно ме плени wink

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Дечко од вашите сништа...   Саб 11 Окт 2008, 14:45

Ајде девојки да ве видам сега! biggrin
Можете да го опишете како изгледа, како сте го замислувале, а може и
фотки да ставите ако тој е реалност (манекен или од "некој" филм)

P.C. Одговорите да бидат во детали laugh laugh laugh

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дечко од вашите сништа...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дечко од вашите сништа...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за жени-
Отиди до: