ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Машка муабетџилница

Go down 
АвторПорака
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Машка муабетџилница   Саб 08 Aвг 2009, 18:42

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Машка муабетџилница   Пет 31 Jул 2009, 17:05

па има и друг проблем, има тип на женски кои ке ги запознаеш и се многу добри, расположени, се смешкаат, ти прават муабет и се е како 100 години да се знаете а после другиот ден се губат и исчезнуваат засекогаш Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Машка муабетџилница   Чет 16 Jул 2009, 01:13

mnogu me nervira toa sto povekjeto zenski idat so mazi samo poradi parite i kolite a ne ja gledaat vnatresnata ubavina kaj mazite
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Машка муабетџилница   Вто 14 Окт 2008, 20:45

Муабети...исклучиво поврзани со жените.
Ваши искуства, доживувања, разочарувања, совети, пофалби, поплаки се и сешто поврзано со жените.
Да си олесните де... wink

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Машка муабетџилница   

Вратете се на почетокот Go down
 
Машка муабетџилница
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: