ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Ваш Идол...

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваш Идол...   Вто 28 Окт 2008, 16:58

Месечинка напиша:
Немам некој идол но постојат личности кои ми се добар пример каква треба да бидам јас во иднина,амбициозни, луѓе кои се занимаваат со мојата струка, карактерно созреани личности.Со цели кои се стремат да ги остварат.
Добар речник, луѓе кои обожавам да ги слушам и да разговарам со нив.Луѓе во кои гледам дел од себе во иднина. Но далеку од идоли, не ми претставува идол никој од нив, едноставно со нив делам заеднички интереси.

за мене неможам да кажам идол туку пример за мојата насока во животот е мојата постара сестра!ТЕ САКАМ МЕСЕЧИНКЕ fpoi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваш Идол...   Пон 27 Окт 2008, 14:25

Немам некој идол но постојат личности кои ми се добар пример каква треба да бидам јас во иднина,амбициозни, луѓе кои се занимаваат со мојата струка, карактерно созреани личности.Со цели кои се стремат да ги остварат.
Добар речник, луѓе кои обожавам да ги слушам и да разговарам со нив.Луѓе во кои гледам дел од себе во иднина. Но далеку од идоли, не ми претставува идол никој од нив, едноставно со нив делам заеднички интереси.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Ваш Идол...   Вто 21 Окт 2008, 00:26

Дали имате ваш идол според чии стапки би сакале да се одите за да успеет во вашата неостварена желба или слично?
Ако имате споделете го со нас, па може ќе стане и начиј друг идол!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваш Идол...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваш Идол...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: