ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Програми барање тука!

Go down 
АвторПорака
mile_panika
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 10
Години : 27
Локација : Дома!
Занимање : Јадење трице!
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Програми барање тука!   Вто 21 Окт 2008, 17:22

Програми кои се најпотребни за ПС.За гледање филм,слушање музика,разни програми за работење дизајнирање.Што знаете за програмите најкорисни за компјутер И ако треба некои слободно обратете се тука!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Програми барање тука!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Софтвер-
Отиди до: