ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   Чет 04 Јун 2009, 16:08Јас сум на нив и јас ги правев во FACEinHOLE.com
Не е дека не се приметува ама јас да си кажам. ЉОЉ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   Пет 14 Ное 2008, 18:26


_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   Пет 14 Ное 2008, 18:20


Ова е Kомпирко, драги форумџии... Тој е одговорен за специфичното име на мојата e-mail адреса, а се почна едно летно сабајле пред 2 години, кога го начекав дома со маркер во рака и немав што да правам:)


А ова сум јас, во моите млади безгрижни денови:).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   Чет 13 Ное 2008, 22:04

Фоткава како да е 3D! како успеа да се слика вака поима немам!


_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   Чет 13 Ное 2008, 14:50

Тука ке постираме смешни и интересни фотки кои сме ги направиле ние или пак на нив не има нас...


Па ајде постирајте да се насмееме laugh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни фотки (на кои сте вие или вие сте ги направиле)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Литература/Уметност/Книжевност-
Отиди до: