ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?

Go down 
АвторПорака
mebruh
Тормозче
Тормозче


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 5
Љубовен статус : Љубовен статус
Години : 26
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 13
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 1


ПишувањеПредмет: Re: Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?   Сре 29 Jул 2009, 00:50

тешко е да сакаш,уште потешко да не сакаш,но најтешко е да најдеш сакан што ќе те сака,и затоа е тешко да се каже“те сакам“.ви благодарам јас сум мебрух.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jinx
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 8
Години : 42
Локација : Skopje
Занимање : форум силеџија
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 26
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 1


ПишувањеПредмет: Re: Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?   Пет 17 Jул 2009, 03:39

не е тешко да кажеж,тешко е навистина да мислиш така.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?   Пон 01 Јун 2009, 18:10

не е тежок туку претежок и навистина не знам зошто е тоа така, иако има некои кои го кажуваат тој збор онака "напразно"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?   Чет 25 Дек 2008, 01:29

ТЕ САКАМ...многу тежок збор кој некои луѓе го кажуваат и без да мислат додека на некои им е многу тешко иако вистински знаат да сакаат!Зошто е тоа така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Зошто е толку тешко да се каже ТЕ САКАМ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: