ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Нашето новогодишно расположение?

Go down 

Во какво расположение бевте лудата новогодишна ноќ?
 1. По малку пијано (расположено)
 2. Ептен пијано
 3. Неалкохолизирано
 4. Катастрофално
 5. Поубаво од било која Нова Година пред тоа
 6. Како и секоја друга вечер без посебна еуфорија
 7. Убаво, просечно, скромно и задоволително
Види ги резултатите
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Нашето новогодишно расположение?   Чет 01 Јан 2009, 17:30

Како се држевте лудата Новогодишна ноќ? pivooo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
 
Нашето новогодишно расположение?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: