ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 T-mobile, Cosmofon или VIP?

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: T-mobile, Cosmofon или VIP?   Пон 01 Јун 2009, 18:04

Т-Mobile the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: T-mobile, Cosmofon или VIP?   Вто 06 Јан 2009, 14:07

Јас си ги користам услугите на Cosmofon, најдобри се и најповолни услуги даваат. Башка дека се после T-mobile мораат да прават занимливи понуди и некои пакети. До сега Најмногу ми се допадна Cosmo50 каде плаќаш 50 денари и збориш 5 саати во текот на целата недела.
Имам бројче и на припеид и на постпеид.
И понатаму планирам да останам на Cosmofon.

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: T-mobile, Cosmofon или VIP?   Пет 02 Јан 2009, 15:36

Јас имам припејд број од Т-мобиле супер ми се погодија бесплатните пораки, исто така ја имам активирано тарифата три така што сите смс пораки кон Т-мобиле ми се три денари а 6 денари ми е минутка разговор кон Т-мобиле.

Често пати си ја активирам услугата 200 за 200 или 200 за 400
И Т-мобиле често изненадуваат со пријатни поволности.

Исто така имам и број од космофон постпејд го користам кога немам кредит на Т-мобиле па ако ми притреба да се јавам или да пишам некаде порака.

Највеќе го користам за муабетење со мајка ми, татко ми и сестра ми. Со нив разговорите ми се без пари :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: T-mobile, Cosmofon или VIP?   Пет 02 Јан 2009, 15:31

Која мобилна мрежа ја користите и колку сте задоволни?
Зошто баш таа и какви поволности ви нуди?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: T-mobile, Cosmofon или VIP?   

Вратете се на почетокот Go down
 
T-mobile, Cosmofon или VIP?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Мобилни телефони-
Отиди до: