ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Идеални години за формирање семејство

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Идеални години за формирање семејство   Сре 03 Јун 2009, 18:02

јас мислам дека за машките е околу 27-30 години а за женските 25-28 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Идеални години за формирање семејство   Пон 05 Јан 2009, 03:16

Според вас кои се совршените години за да се оформи семејство?

Јас мислам дека тоа е најдобро од 25 до кај 28 години.
И за машко и за женско важи истото

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
 
Идеални години за формирање семејство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Брак/Семејство/Дом-
Отиди до: