ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Светска економска криза

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Светска економска криза   Пон 05 Јан 2009, 15:09

Јас мислам дека кај нас слабо влијае економската криза, зашто и така не не бива. А најдобро од се е тоа што бензинот ни е поевтин и можеме да си се возиме колку сакаме biggrin

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Светска економска криза   Пон 05 Јан 2009, 04:47

Што мислите за светската економска криза?
Ќе не погоди ли многу? Или пак можеби веќе сме навикнале да живееме во беда и сиромаштија?
Отпуштање од работа, принудни одмори, сиромаштија... .. До кога така?
Какви мерки се превземаат а какви треба да се превземат за едно подобро утре?

ваши размислувања.. . .

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
 
Светска економска криза
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Политика-
Отиди до: