ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Вашето прво сексуално искуство

Go down 

Кога се случи вашето прво сексуално искуство?
 Пред 13 години
 13 - 15
 16 - 18
 19 - 22
 22 - 25
 На повеќе од 25 години
Види ги резултатите
АвторПорака
jinx
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 8
Години : 42
Локација : Skopje
Занимање : форум силеџија
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 26
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 1


ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Пет 17 Jул 2009, 03:42

оооооооо,одамна јас збунет она искусна......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Вто 20 Јан 2009, 01:52

Месечинка напиша:
Раскажете нешто за вашето прво сексуално искуство...
колку што знам јас. .тој што почнува нова тема и поставува прашање во неа,треба самиот да даде одговор па потоа другите да пишуваат. . .затоа месечинке ПОВЕЛИ :PPPP
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Пон 05 Јан 2009, 05:11

Јас одлучив овојпат да не ја сефтосувам прва анкетава :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Вашето прво сексуално искуство   Пон 05 Јан 2009, 05:10

Раскажете нешто за вашето прво сексуално искуство...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето прво сексуално искуство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: