ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Битни датуми во вашиот живот

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   Саб 10 Окт 2009, 00:55

..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   Саб 05 Сеп 2009, 20:07

°•MoonLight•° напиша:
22 јануари (мојот роденден)

17 март (денот кога ја започнав најубавата врска во мојот живот)

25 февруари и 13 мај (денови поврзани со мојата врска ме мрзи да објаснувам зошто, треба да пишувам реферати)

6 ноември (роденденот на Хубабуба)


Ова се датумите кои ми значат и си ги паметам по добро, а ги има и оние лошите само за нив не би.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Rainbow Girl*
Тормозче
Тормозче
*Rainbow Girl*

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 23
ТОРМОЗ порака : заљубенааа
Љубовен статус : па незз дали слободна или нешо др
Години : 32
Занимање : хуху заљубување
Се чувствувам : загледана во некој изгнијам
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 59
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 2


ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   Нед 30 Aвг 2009, 16:05

25.10-мојот б-деј
8 март-празник на мама баба и др
27 септември-роденден на лола (срценцето мое)
10 јуни-крај на школска годинааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   Пон 19 Јан 2009, 16:34

14.01-денот кога се фатив со љубовта моја
14.02-денот на вљубените
18.12-мојот роденден

има и уште денови ама сега во моментов ми текна само на овие три кога ке ми текне на останатите ке пишам обавезно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   Нед 18 Јан 2009, 15:07

22 јануари (мојот роденден)

17 март (денот кога ја започнав најубавата врска во мојот живот)

25 февруари и 13 мај (денови поврзани со мојата врска ме мрзи да објаснувам зошто, треба да пишувам реферати)

6 ноември (роденденот на Хубабуба)

27 мај (родендените на моите мачки)

14 септември (роденденот на Бони)

17 декември (роденденот на Шеќерот)

8 март (денот на жената-по некоја случајност и за мене посебен ден)

Ова се датумите кои ми значат и си ги паметам по добро, а ги има и оние лошите само за нив не би.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Битни датуми во вашиот живот   Нед 18 Јан 2009, 14:51

Кој денови во годината ви се МНОГУ битни и од која причина баш тие?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Битни датуми во вашиот живот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Битни датуми во вашиот живот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: