ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Еден интересен тест

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Еден интересен тест   Пет 30 Јан 2009, 00:37

Напишете ги одговорите на лист
> хартија. Без мамење !!


>
> Одговорите се наоѓаат најдоле
НЕ ЧИТАЈ ПРЕДВРЕМЕ!!!!!!

>
> 1. Напишете име на личност од
> спротивниот пол..
>
> 2. Која боја ви е омилена црвена,
> црна, сина, зелена, жолта?
>
> 3. Која е вашата почетна буква од
> името?
>
> 4. Вашиот месец на раѓање?
>
> 5. Која боја повеќе ви се допаѓа:
> црна или бела?
>
> 6. Напишете име на личност од
> истиот пол.
>
> 7. Ваш омилен број?
>
> 8. Повеќе сакате езеро или океан?
>
> 9. Напишете желба (реална).
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
> Одговори:
>
> 1. Заљубени сте во оваа личност.
>
> 2. Доколку избравте:
>
> Црвена-вниматени сте и вашиот
> живот е полн со љубов Црна-
> конзервативни сте и агресивни
> Зелена-вашата душа е смирена.
> Сина – спонтани сте и полни со
> бакнежи од саканата личност.
> Жолта- весела личност сте, која
> секогаш има совет за другите
> 3. Доколку вашата почетна буква
> е:
>
> A-K Вложувате многу љубов во
> своите пријателства и својот
> живот.
>
> Л-Р Се трудите да имате совршен
> живот, љубовниот живот ви цвета.
>
> С-Ш Со задоволство им помагате
> на другите, вашиот љубовен живот
> е многу добар.
>
> 4. Родени помеѓу јануари и март:
> Оваа година ќе биде многу добра
> за вас, ќе се заљубите во личност
> за која воопште не очекувавте
> дека ќе биде ваша љубов.
>
> Април и јуни: ќе имате љубовна
> врска, што ќе трае долго.
>
> Јули и септември: Ќе имате добра
> година со многу добри
> доживувања.
>
> Октомври и декември: Вашиот
> љубовен живот нема да биде добар,
> а со времето ќе најдете сродна
> душа на вашата.
>
> 5. Доколку избравте..... Црна:
> Вашиот живот ќе тргне во друг
> правец од вообичаениот, а
> промената ќе ви годи и ќе ве
> направи среќен/на.
>
> Бела: ќе имате лиќност, која се
> ќе направи за вас и во вас ќе виде
> се, а вие можеби нема тоа да го
> реализирате.
>
> 6. Оваа лиќност е вашиот најдобар
> пријател.
>
> 7. Ќе имате толку блиски
> пријатели.
>
> 8. Доколку избравте :
>
> Езеро: Верни им сте на свиоте
> пријатели и љубов, а истовремено
> и резервирани
>
> Океан: Спонстани сте и со
> задоволство им угодувате на
> луѓето.
>
> 9. Вашата желба ќе се оствари
> само доколку го пратете тестот
> на 5 луѓе во рок од 1 час, ако го
> пратете на 10 луѓе, вашата желба
> ќе се исполни пред вашиот
> следниот роденден!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
 
Еден интересен тест
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: