ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Вашите соседи

Go down 
АвторПорака
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   Пон 22 Сеп 2008, 22:19

Се се фамилии кои живеат со помали деца и со своите родители... Еден врсник да не се најдело. Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   Пет 05 Сеп 2008, 16:58

Соседот спроти мене има околу 50-тина години и мене ми наликува на
манијак,постојано е на прозор и се ѕвери накај мојата куќа(мојата
соба).Заради него стекнав навика да спуштам ролетни.
Другиот сосед цел живот ми беше супер другар за на крај (минатото лето) да и го украде на сестра ми точакот.
Околните
соседи се стари луѓе и за нив повеќе баба ми може да ви каже :о)Колку
што можев да заклучам до сега се работи за баби кои се оговарачки со
тапија.Секогаш се знаат за секого.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   Пет 05 Сеп 2008, 14:20

Сега пред неколку минути ми се залепија на врата да замараат дека некој во зградата правел проблеми и кршел сијалици... а толку се глупи да не приметуваат тие деца под мене што живеат све ретардирани глупости праат..... многу мрднати деца Shocked Shocked Shocked Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   Чет 04 Сеп 2008, 11:11

Абе што да ти кажувам, кој од кој, секој си гледа само за себе!
До пред неколку години во влезов имаше само старци, страв да те фати, само чекаш некој да го изнесуваат од дома. Лошоооо...
Па сега колку толку ги нема старциве (испоумреа).

Ама сега почнаа повеќе студенти да се населуваат. Има некои стварно не се трпат па мора да се санкционираат. Ама искрено да ви кажам, обожавам кога има СТУДЕНТКИ biggrin biggrin biggrin
Нив многу ги "поштувам" laugh laugh особено такви какви што имаше минатата година!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   Чет 04 Сеп 2008, 04:15

одвратни.... досадни..... будали..... има изузетоци пример комшивка Хелена се вика закон е :) имам идено со неа у рамстор еднас на кафе коол е само она и семејството нејзино другите се сите пореметени немам коментари..... грозно хахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Вашите соседи   Пон 01 Сеп 2008, 20:55

по некој збор за вашите соседи тука lol!

_________________


Последната промена е направена од Месечинка на Вто 23 Сеп 2008, 19:20. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашите соседи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите соседи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Брак/Семејство/Дом-
Отиди до: