ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?   Нед 12 Jул 2009, 04:05

Да живее Македонија душмани еднаш за секогаш сотрете се Македонија постоела и ке постои!!!
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?   Нед 12 Jул 2009, 04:03

Би сакала да влеземе во европска унија НО не по секоја цена.
Името не би сакала да се смени, со тоа би си го промениле нашиот идентитет.
Оваа алтернатива никако не ми ујдисува affraid
Името МАКЕДОНИЈА е едно и единствено.
Македонија е една и единствена!!!
Makedonija

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?   Нед 12 Jул 2009, 03:57

според мене никогаш не би се сложил за влез во нато и европска унија по цена на името да живеее Македонија
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сакате да влеземе во европска унија по цена да се смени нашето име?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Политика-
Отиди до: