ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит   Нед 09 Aвг 2009, 18:47

а мислиш дека е вистинска коса или вештачка?
ако е вистинскка од мртви тоа е ужасно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит   Нед 09 Aвг 2009, 17:24

Погледнете ги сликиве..
Направени се од пепели и коса од мртви blink
neznam Незнам дали некој би ги носел знаејќи од што се направени?!


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит   Вто 04 Aвг 2009, 18:24

Ги има секакви...од оние кои ги моделираат стапалата, па се до железни... Високите
потпетици се искушение за девојките кое најчесто се преведува како
кошмар, затоа што по секое излегување на високи потпетици, нозете ви
стануваат решето, а болката е неиздржлива. Погледнете ги овие чудни
чевли дизајнирани некогаш, кои ќе ви нанесат болка само од гледање...

1. Чевли за моделирање на стапалата

2. Дрвени потпетици3. Високи потпетици со рамка од жица

4. Лимени чевли5. Чевли во форма на боксерски ракавици
6. Апостолки направени од плута7. Отворени високи потпетици
8. Канџа потпетици
9. Боцкави потпетици_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит   

Вратете се на почетокот Go down
 
Интересни и несекојдневни парчиња облека, обувки, очила, шешири и накит
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Мода & Убавина-
Отиди до: