ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Психо-физичка анализа на форумџиите

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Вто 25 Aвг 2009, 14:58

Јас за жал неможам да направам бидејќи не ве познавам баш добро affraid
ама темава ЕПТЕН ми се допаѓа така да откако ќе пројде некое време сигурно после долгата анализа ќе успеам да ве опишам со збор-два.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 24 Aвг 2009, 14:57

Абе се за секого сум погодила. biggrin
Голден очекувам и од тебе анализа на членовиве да направиш :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 24 Aвг 2009, 11:14

Голден:
Смешка со фабричка грешка icon Секако во позитивна смисла.
Човек со безброј киксови во глава, фикс идеи и човек претерано многу хиперактивен.
Паметен, скромен, упорен, борбен, забавен.
Сака шетања и авантури.
Физичкиот изглед ми е познат и не го коментирам.
Интересно е да се коментира ако не се знае :)


Се е ТОЧНО! cheers

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пет 21 Aвг 2009, 03:34

huBaBuBa напиша:
Nikolaj напиша:
А дали погодив со проценките за твојата висина и килажа?
тука си некаде. . .сепак добро си ги разгледал сликите од галеријата. . . Bravo

Ловец на финти :) Мастико од тебе човек и да сака неможе ништо да скрие. Опасен си laugh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Чет 20 Aвг 2009, 19:30

Nikolaj напиша:
А дали погодив со проценките за твојата висина и килажа?

Да да.. Тука некаде си :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Чет 20 Aвг 2009, 19:27

само што ги разгледав но толку "добро" може да се процени килажата и висината од тие слики леле а прашањето беше упатено до Мунлајт али ај нема врска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Вто 18 Aвг 2009, 04:42

Nikolaj напиша:
А дали погодив со проценките за твојата висина и килажа?
тука си некаде. . .сепак добро си ги разгледал сликите од галеријата. . . Bravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Вто 18 Aвг 2009, 00:42

А дали погодив со проценките за твојата висина и килажа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Чет 13 Aвг 2009, 14:54

BrAvO Aј не коментирам ништо друго околу описот мој, зошто во спротивно ќе испаднам самобендисана. lol!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Чет 13 Aвг 2009, 14:25

Обеќав па затоа....
За Хубабуба, Шекерче и maister немам скоро никакви податоци и не можам за нив.

Мунлајт ми ги зеде зборовите од уста :) и не би сакал да ги повторувам истите туку само ке додадам + уште нешто за Ирена и Злате

Што се однесува до Злате само да додадам, сака журки, забави и неуморен женкар (во позитивна смисла)

За Ирена од Велес, тоа што го кажа Мунлајт го мислев и јас но се разликуваме само по размислувањата околу косата (фризурата) на Ирена и нејзината висина

Мунлајт можам да ја опишам како мирна и добра девојка, многу е фер и коректна, дружељубива, весела, скромна, реална во своите проценки и без никакви тенденции кон ништо. Ја замислувам како девојка со црна долга коса, висока 160-165cm и тежина околу 50-55kg. Мислам дека внатрешно се разликува од поголемиот дел од девојките но тоа е тоа што вреди bounce
Се надевам дека позитивните особини ке ги задржи и понатака и нема да се промени оти само тоа е клучот за секој успех.


Ова не е фалење туку само проценка и моето очекување е дека немам над 20% грешки во проценките
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Вто 11 Aвг 2009, 20:30

Баравте некој да го скрши ледот.. ете јас го направив тоа, сега вас никаде ве нема affraid

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 10 Aвг 2009, 15:29

Ехеее Ирена ја заборавив

Ирена:

Паметна,интелегентна, добар пријател, дружељубива, весела.
Сака да слуша стари убави песни и рок балади.
Авантуристички тип, живее забрзан и хиперактивен живот.
Искрена и реална, без влакна на јазикот.
Почитува спротивставени мислења.
Не е дрска и арогантна, умерена е во секој збор што ќе го каже.
Трпелива е, мила, не искажува емоции и чувства лесно.
Уф... Толку.
Физичкиот изглед: Мислам дека е висока околу 1,60-1,65
Ја замислувам со костенлива коса до рамена, без шишки.
Зелено-кафени очи. Тешка од 50 до 55 кг.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 10 Aвг 2009, 03:36

Ајде КРШАМ ЛЕД

Голден:
Смешка со фабричка грешка icon Секако во позитивна смисла.
Човек со безброј киксови во глава, фикс идеи и човек претерано многу хиперактивен.
Паметен, скромен, упорен, борбен, забавен.
Сака шетања и авантури.
Физичкиот изглед ми е познат и не го коментирам.
Интересно е да се коментира ако не се знае :)

Ники:

Мил, фин, повлечен, дружељубив, забавен и културен.
Трпелив, не се лути за глупости, добар психолог и аналитичар.
сака да дознава и да истражува.
Мислам дека професија која најмногу би му лежела е психологијата.
Го замислувам со кратка коса, сини очи, висок околу 1,75-1,80
Ни многу слаб, ни дебел. Тежина совршена за неговата висина.

Маистер

Најдобриот колега.. ма колега на колегите.. Колега на милениумот.
Паметен, интелегентен, мудар, итар, дружељубив, вистински пријател.
Секогаш е тука да помогне кога е потребно.
Разумен, со големи планови за својата иднина, капацитет невиден.
Позитивен, искрен, полн со самодоверба и по мааалку нарцисоиден(самобендисан).
Физички изглед и овојпат не коментирам

Шеќерче и Хубабуба извинете ама за вас глупаво е да коментирам.
Ве знам и повеќе од доволно, а и се што мислам за вас, знаете.
Па и јавно си искажувам и емоции и мислења.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 10 Aвг 2009, 03:15

:) Ај мастиче да не идеме многу офф.
Крши ледот те бидува тебе за тоа :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 10 Aвг 2009, 03:11

ај некој нека почне прв Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Пон 10 Aвг 2009, 03:00

Темава уште постои!!! тормоз

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:48

maister напиша:
е ова ќе биде интересно!!!

Маистер чекаме одговор на темава и од тебе :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:45

е ова ќе биде интересно!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:43

сега ке видам. Нели е подобро на Hi5 или facebook да се видиме :) јас имам facebook ама со 0 слики а Hi5 сеуште имам но ке се префрлам на фејсбук
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:41

Nikolaj напиша:
тоа е интересно, јас можам според лицето да кажам кој каков карактер и особини има (нормално можам да направам грешка) ама какво лице има според постовите не можам да кажам иако има и такви психијатри што и тоа го можат

laugh Имаш галерија, а исто така и слики на нашите членови во приватното ТОРМОЗ катче.
Ако ти е така полесно laugh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:39

Кратки спецификации за Хубабуба

-Безнадежен случај кој се задоволува со лечење комплекси на не што ке стигне.

-Се скара со Даниел па со мене па гледам дека и со Месечинка се скарал но се смириле а гледам дека за влакно ке пукнел кавга
со уште 2ца други но тие попуштиле и го напуштиле форумот без расправии. Тоа се 5 луге (СО 5 ДУШИ) па "човек" што се кара со

сите не треба да биде на слобода туку заклучен во некоја институција под надзор.

-Се што ке му кажам истото го повторува како папагал но демек дека јас сум тоа хахахахаха каков неинтелегентен будала што не

знае да каже нешто (а нема ни што да каже)

-Интелегенцијата му е еднаква со бројот на годините

-Не знае како да се однесува со луге а камо ли со девојка. Се носи ли девојка на вештачко езеро и на горештината да спие во

шатор кој е нај небезбеден ц ц ц ебати фраерот, на видиковец, и во мегдоналс (изживеана работа пред 12 години) ц ц ц ц.
Абе да имаше малце повеке памет ке се угледаше на другите фраери.

-Гледам се фалиш со некоја канта телефон од 2004-2005год.хахахаха, види што имам јас Нокиа Н97. Ај не е битно тоа.

-Како што кажав во еден пост, подбуцнат од една личност која е џелна за присвојување на туги заслуги и титули, титулата и

беше дадена на неа. Пф јаката титула хаха на фрее форум. Јас сум Администратор на големи форуми, а не на форум со 4 луге и

кој копира од кајгана теми и нонстоп некој се банира.

-Јас одамна се канам да го напуштам форумот уште од крајот на август ама ај од жал оти и така јас пишев највеке, ама не се

издржуваат тортурите на будал човек советуван од уште 1-2 како него.

-за суратот не коментирам оти гревота е да се коментира за тоа НО има и тоа колку да се збори, само ке кажам тоа што смеам а

тоа е нај неважното дека имаш селски изглед и невоспитан изгледаш по сурат.

-Психички емотивно незрела личност кој не знае да цени дуѓ труд и заложба и враќа со лошо ама лошо ке го снајде оти што

правиш на тие што ти помагаат тоа ке те снајде
-ЕГО МАНИЈАК

-алчен и себичен

-Сака да биде главен kуp во се.

-Мастика со вкус на лаjнo.

-Ретардирана будалетинка.

Е со овие карактеристики гледам дека "далеку ке стигнеш"

_________________________________________________________________________________________________________________________

-Лажливa
-Емоционално незрелa
-Без домашно воспитање
-Егоисткa (Его манијачкa)
-Маминa и татинa мазa и пре разгаленa до бескрај и страшно се нервираат ако некој друг не им ги трпи глупостите
-Злобнo гомцe и единствено е озбилнa во својата лукавост но не и во нешто друго.
-Лицемеркa, се праваи добра и ти се улизува најчесто со пораки и по некое време си го покажува лицето
-Опасна за околината поради НЕРЈЗИНИОТ хистеричен однос, премногу избувлива и покажува сила
-Од чиста мира ке те чепне и ке се самовозбуди и ке почне да плаче како демек била повредена и навредена (малоумна и болна)
-Лакома и себична
-Сака да зема од други и да си присвојува за себе, и секогаш сакаат да наштетат
-Ке види нешто од друг и одма и го прават истото но спротивно (кради финти)
-пре горда и ненормален однос


Овие особини ме иритираат а особено кога една личност ги има баш сите 13 особини, и бројката 13 им одговара.Вакви нејкам ни

преку интернет да сретнам а камо ли во живо.... нажалост преку интернет сретнав ваков шлајм со тешка болест која се крие со

никот nikicka
Најчесто ваквите "женски" се срам за женскиот род и најчесто се сами. Нормално, кој ке ги трпи? Никој а и нема зошто

Заборавив, сакаат да зборат за клиторис (изгледа го сакаат) а не нешто друго


NIKICKA... се е ова точно а најново се покажа дека е точно ова: -Сакаат да земаат од други и да си присвојуваат за себе, и

секогаш сакаат да ви наштетат
_________________


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 15:25. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:34

Nikolaj напиша:
фала, ке се напијам сега па ако можам ке пишам....
А еве физички како да опишам некого кога никого немам видено во живо + релативно малце ги знам форумџиите

Па тоа е тоа :)
Замислата е битна.
Како ти си ги замислуваш останатите членови?
Според нивните постови (размислувања) какви личности се.
Сигурно некако си ги замислуваш и физички како изгледаат ?!
Барем јас оние што никогаш не сум ги видела некако си ги замислувам :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:31

фала, ке се напијам сега па ако можам ке пишам....
А еве физички како да опишам некого кога никого немам видено во живо + релативно малце ги знам форумџиите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:23

Повели kafe
а може и ова малку ќе те расположи cokolado

Кога ќе бидеш во состојба тогаш. Ништо не е морално.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:19

сакам да почнам ама сум изнервиран ептен сега од еден пријател и не можам да одберам зборови ниту правилно да оценам... да се смирам малце и да се напијам едно кафе па може ако ми е подобро.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Психо-физичка анализа на форумџиите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: