ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Психо-физичка анализа на форумџиите

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:12

Па Ники што не почнеш ти? :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:04

За таа цел се модераторите Ники :)
Таквите постови без ни малку размислување во отпад.


Инаку јас пишав уште во првиот пост, чекам неколку одговори па да си дојдам јас на ред.
Јас во еден пост за неколку членови ќе напишам психо-физичка анализа.

За сега на памет ми се:
Хубабуба,Шеќерче и Маистер(нив најдобро ги знам, па затоа ќе кажам за нив што мислам во кратки црти)
Голден, карактерно го знам од форумов а физички знам како изгледа така да ќе напишам нешто повеќе за неговиот карактер.
Ники и Ирена Вас карактерно ве запознав тука на Тормозење, а физички воопшто незнам како изгледате,сепак имам некоја претстава.
За вас ќе пишувам по детално и за физичкиот изглед и за карактерот.
Мое размислување и моја замисла како изгледате.

Ама се ова после најмалку нечии 2 одговора :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 23:03

не ме свакај погрешно но тоа само го кажав што е можно теоретски:) иначе таман работа да дозволиме да дојде до тоа.

Почни со мене, јас нема да ти замерам ако ми кажеш нешто што не ми се допаѓа.
позз


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 08 Aвг 2009, 23:05. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 22:52

Nikolaj напиша:
Одлична тема ама има еден проблем... од кого прво да почнам... не ги знам сите многу... Постов после ке избришам ОК?

Нема потреба да го бришеш.
На форум секој си има право да си го каже своето размислување.
Темава е за тоа ставена.
Слободно почни од кого сакаш и пишувај за кого сакаш што сакаш :)

Секако запазете го само кодексот на однесување.
Не е во ред некого јавно да се навредува...
Со одмерени зборови критикувајте јавно.

Да не дојде до караници и недоразбирања па да се заклучи темава.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 22:44

Одлична тема ама има еден проблем... од кого прво да почнам... не ги знам сите многу...Постов после ке го избришам ОК?


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 08 Aвг 2009, 22:55. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Психо-физичка анализа на форумџиите   Саб 08 Aвг 2009, 22:36

Отварам (за мене) една многу интересна тема.
Сакам да прочитам ваша психо-физичка анализа за останатите членови.
Како ги замислувате физички, како сте ги процениле карактерно?

Ви давам предност, пишувајте за кого сакате.
Па откако ќе прочитам неколку одговори ќе добиете и од мене мислење за вас.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Психо-физичка анализа на форумџиите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Психо-физичка анализа на форумџиите
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска-
Отиди до: