ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Слики само од мачиња

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   Чет 13 Aвг 2009, 13:03

таа сликата со трите бебиња што е, едното нажалост повеке не е живо а и другите не даваат некоја надеж Rolling Eyes Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   Вто 11 Aвг 2009, 02:32

Некој нека им помогне на овие мали душички и нека ги посвои оти се многу греота. Запамтете, нема да живејат многу ако останат како сега, секој ден се се по слаби и по слаби...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   Пон 10 Aвг 2009, 16:14

Во Г Т Ц во близина на Ања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   Пон 10 Aвг 2009, 16:09Мачево го сретнав на искачање од кафич на улицата Македониаја кај плоштадот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   Пон 10 Aвг 2009, 15:37

Другарот мац


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Слики само од мачиња   Пон 10 Aвг 2009, 15:35

Темава ја отварам со цел да објавуваме слики само од мачиња а сликани од нас.

Во парк во парк идеме во парк...
еве го бебето маченце. Стисни на сликата да ја видиш на големо


ова е мајкатаМачињава се во близина на Г Т Ц.. па ако сака некој може си ги посвои (со добра намера) ако некој сака нека пише да му ја кажам точната локација


еве ја и мама
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Слики само од мачиња   

Вратете се на почетокот Go down
 
Слики само од мачиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: