ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Телевизиски Фрикови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Нед 16 Aвг 2009, 17:44грррр lut СТРАШНО МНОГУ ми е антипатична
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 18:18

Nikolaj напиша:
°•MoonLight•° напиша:
па уште кога ќе видам како апла шмека некоја девојка-жена... ауууу
знаеш дека тие шмекнати девојки и жени дека многу го сакаат од тој момент и дека иако имале прилично недобро мислење за него после го сакаат. Никој не знае, која кога ке го засака хахахахаха (не викам за тебе туку општо)

Море сум забележала и жустри погледи од страна на девојките-жените.
Особено ако се работи за ЖЕНА!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 18:12

Јас сум геј но тоа не ме прави нечовек


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:29. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 18:04

Многу ми е антипатичен карактерно, овој ми е фрик не на изглед него карактерно.
Се некои ретардирани емисии ги води, па уште кога ќе видам како апла шмека некоја девојка-жена... ауууу
Со погледот уште што не почнал да ги соблака.
Речникот му е никаков, за водител многу лошо се однесува.
Да се почувствува човек непријатно во негова близина.

Абе како можат луѓево уште да му идат во емисии не ми е јасно?!

За ваков човек БАН за телевизиски настапувања.
Брука, брука...

Кога ќе се сетам на Вашите 5 минути лелеееее
па онаа 1+2 емисијана или така нешто беше.
Со мак ѕвезди ајде добар беше (да речеме)
последнана емисија со текстот на песните (да го продложиш) ц ц ц ...
Ужаса...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 17:56

....


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:29. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 17:47

Nikolaj напиша:
Боки и Искра ќе се пумпаат


Приметивте
една лезбејска рака како е пуштена на градата на искра? Искра штом не реагирала значи и таа е лезбејка.

Ми делува изненадено, а во меѓу време ја сликаат може по сликањето изреагирала.
Фатен е моментот каде што делува изненадено.
Бар така ми делува по фацата што ја има направено.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 17:43Абе страшно МНОГУ ми е антипатичен!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 15:08

Дечки јас сум ПЕ*ЕР


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:28. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 14:55

Nikolaj напиша:
oпасна тема, што ако некој стави слика од јанко, искра џамбазова и слични водители?

Слободно :)
И јас се спремам да ставам една таква :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Чет 13 Aвг 2009, 12:54

oпасна тема, што ако некој стави слика од јанко, искра џамбазова и слични водители?


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:28. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   Сре 12 Aвг 2009, 23:51

100 % изрод

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Телевизиски Фрикови   Сре 12 Aвг 2009, 22:20

Во оваа тема постирајте слики на познати ТВ фаци за кои сметате дека се вистински изроди :)
Секако дека не се однесува ова на прекрасниот доберман туку на изродот до него laugh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Телевизиски Фрикови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Телевизиски Фрикови
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Филм & ТВ-
Отиди до: