ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Куче или маче?

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Нед 26 Jул 2009, 21:31

Ми ја нема мачката 6-7 дена.
Кај мене почнаа масовно да исчезнуваат мачките waa

Леле леле колку сум загрижена и колку ми е тешко...
(за оние што чувале мачка) Ви се случило ли да ви ја нема мачката неколку дена па да ви се врати?
baram Се молам да ми се врати Туфана baram

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Пет 26 Сеп 2008, 17:34

Мислев дека мачки нема никогаш да чувам. Толку ми беа лицемерни и инаетливи. секогаш надмени и над сопственикот.
Погрешно мислење сум имала. Се е до воспитувањето на животните сега дома имам 4 мачки, ги сакам најмногу на свет. Особено најстарата мачка (Туфи-мамичката) најпаметна е, а и љубимица ми е заедно си нанкаме biggrin

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Вто 23 Сеп 2008, 00:42

Кучето е многу поблагодарно суштество, и го доживува својот газда како нешто најважно во неговиот живот. А за мачките, ние сме само еден извор на храна, топол дом, и мазење кога им е потребно. Затоа, повеќе сакам кучиња.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 28
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Чет 04 Сеп 2008, 02:44

И двете ги сакам нема разлика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Сре 03 Сеп 2008, 10:51

До сега имав 2 кучиња и 5 мачки! И многу си ги сакав!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   Вто 02 Сеп 2008, 14:53

чував 11 години куче кое што го сакав и уште го сакам премногу Sad
сега имам 4 мачиња и нив ги сакам љубовта неможе да се спореди затоа што ги сакам на различен начин Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Куче или маче?   Пон 01 Сеп 2008, 21:02

Што чувате и што повеќе би сакале да чувате?
Куче или маче?

_________________


Последната промена е направена од Месечинка на Вто 23 Сеп 2008, 19:24. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Куче или маче?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Куче или маче?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: